Hakkımızda

Bornova Anaokulları

• Masallar Diyarı Anaokulu'na Hoşgeldiniz! •

Masallar Diyarı Anaokulu, Bornova'da şehrin merkezinde ve aynı zamanda mandalin,limon ve ayva ağaçlarının bulunduğu müstakil , bahçe içerisinde, üç kattan oluşan çok şirin bir okul öncesi eğitim kurumudur. Bornova anaokulları içerisinde her zaman en kaliteli ve en modern eğitim anlayışını benimsemiş lider anaokullarından biriyiz. Atatürkçü, çağdaş ve yaratıcı bir eğitim anlayışını benimsemiş olup 15 yıldır Bornova'da birçok çocuğumuzun kalbine dokunduk.

Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği müfredat doğrultusunda, her yaş grubu için ayrı modern sınıflarımızda masal tadında eğitim veren butik bir anaokuluyuz. Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.


SLOGANIMIZ
Eğitim,sevgiyle başlar...

VİZYONUMUZ
Eğitimde kalite ve başarıları ile fark yaratan, çok yönlü gelişimi önemseyen, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, en iyiyi hedefleyen seçkin ve modern bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ
Masallar Diyarı Anaokulu; İzmir Bornova'da masal tadında eğitim veren modern bir butik okuldur.

HEDEFİMİZ
Atatürkçü, çağdaş, yenilikçi, çalışkan, sorgulayıcı, araştırıcı ,paylaşımcı, girişimci, yaratıcılığı gelişmiş, kendi kendini ifade edebilensağlam kişilikli bireyler yetiştirmektir.

MASALLAR DİYARI FİZİKİ KOŞULLARI
Okulumuz, şehir merkezinde, mandalin,limon ve ayva ağaçlarının bulunduğu müstakil , bahçe içerisinde, üç kattan oluşan, tüm bölümleri 3-6 yaş arası öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş, bağımsız bir binada hizmet vermektedir.Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi köşeleri, bahçe içerisinde çok sayıda oyuncak ve spor aletleri ile donatılmış oyun parkı ve yemekhaneden oluşmaktadır.

SINIFLARIMIZ
Kurumumuzda; Milli Eğitim Bakanlığının sınıflarımıza belirlemiş olduğu kontenjan kapsamında öğrenci mevcudu ile Çocuk gelişimi ve Eğitimi mezunu eğitmenlerimiz eşliğinde Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği müfredat doğrultusunda eğitim verilmektedir.
bornova anaokulu
1220

Mutlu Çocuk

15

Yıllık Tecrübe

10

Branş Dersi

100

%100 Veli Memnuniyeti

anaokulları

%100 Veli ve Öğrenci Memnuniyeti

• Eğitim Sevgi İle Başlar •

Yeni dönem kayıt ücretleri için 0(506)381 66 74 – 0(530)040 72 66 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Eğitimde kalite ve başarıları ile fark yaratan, çok yönlü gelişimi önemseyen, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, en iyiyi hedefleyen seçkin ve modern bir kurum olmaktır.

  • 1080
  • Bornova'da 1000'den fazla veli Masallar Diyarı Anaokulu'na güvendi.


  • Masallar Diyarı Anaokulu; İzmir Bornova'da masal tadında eğitim veren modern bir butik okuldur.

  • BORNOVA'DA NERDEYİZ?

Neden Masallar Diyarı Anaokulunu Seçmeliyim?

15 yıldır Bornova'da en uygun anaokulu fiyatlarıyla en kaliteli eğitim sunmaya devam ediyor. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi köşeleri, bahçe içerisinde çok sayıda oyuncak ve spor aletleri ile donatılmış oyun parkı ile hem de zengin eğitim programlarımız ile çocuklarımızın gelişiminde önemli katkı sağlıyoruz.

Hemen Bize Ulaşın